Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
Blog > Komentarze do wpisu
Aby nie było...

że od Świąt nic nie robiłam.

Trochę rzeczy narobiłam, zatem zrobię wyliczankę.

1)  Zrobiłam golf-ocieplacz ( o nim tutaj, fotka powyżej) dla męża, który jest z niego bardzo zadowolony.

2) Jestem na finiszu mojego sweterka (o nim tutaj), z którym miałam mnóstwo przebojów. Z tego powodu pewnie będzie moim ulubionym sweterkiem.

3) Wyszyłam obrazek z Koziorożcem (o nim tutaj) - mój znak. Teraz wyszywam Wodnika. To będzie kolekcja znaków zodiaku.

4) Dokończyłam serwetkę - ozdobny pasek, który może mieć różne zastosowania (o nim tutaj).

5) Wyszyłam dwie serwetki, które są kontynuacją zapoczątkowanego dużo wcześniej kompletu serwetek z owocami (o nich tutaj).

Jeszcze do tego wszystkiego staram się na bieżąco opiekować naszym wspólnym blogiem.

A tak przy okazji - bardzo proszę - zaglądajcie do kategorii "Żeby było jasne..." bo zapisane tam notki skierowane są do nas wszystkich.

Pozdrawiam ciepło.

wtorek, 30 stycznia 2007, olimpijskie

Polecane wpisy

  • Porządki na nowy rok

    Nowy Rok, postanowienia noworoczne, porządkowanie swoich spraw, żebyśmy w ten Nowy Rok weszli lepsi, bardziej systematyczni, uporządkowani, piękniejsi... I ja p

  • Gwiazdeczki choinkowe

    W tym roku miałam niewiele czasu na zabawy. Gwiazdeczki zostały zrobione przeze mnie prawie rok temu, bo w styczniu, więc na debiutują w tym roku na choince. A

  • Wesołych Świąt

    Wszystkim odwiedzającym nasz wspólny blog, życzępogodnych Świąt i pomyślności w Nowym 2007 Roku. Życzę, aby nawet pod takim malutkim, świątecznym drzeweczkiem,

Komentarze
2007/01/30 21:41:22
Podziwiałam już mężowski szyjo-grzej na twoim blogu i nawet patrząc na twoją pracę zastanawiałam się czy nie wydziergać czegoś takiego swemu synkowi, ale czapkę robię od listopada, to pewnie to byłoby na przyszły rok.
Inne pracki też podziwiam na bieżąco.
Pozdrawiam cieplutko.
-
2007/01/31 09:03:59
Dięki!
Taki szyjo-rzej (fajnie to nazwałaś) jest dobry dla tych, co szalików nie cierpią albo je gubią. Zrób, zrób synkowi, będzie Mu cieplej.
Pozdrawiam ciepo.
-
2007/01/31 10:01:20
fajny taki oszukany golfik :) Pozdr.
-
2007/01/31 10:06:43
Bardzo praktyczny pomysł z takim golfikiem.
Pamiętam w podstawówce koleżanka taki nosiła. Super !!!
-
2007/02/02 18:21:10
Splociku, nikt nie śmie chyba twierdzić,że Ty nic nie robisz :)
Śledzę Twoje blogi, i wiem,że nie obijasz się :)
Pozdrawiam serdecznie
Gosia
-
2007/02/02 20:37:09
Hada
Agniesia
- dziękuję :)

Gosia- dziękuję :) Tak, na moich piszę prawie systematycznie, ale tu nie było widać moich robótek od Świąt.

Pozdrowionka.