Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
Blog > Komentarze do wpisu
Nietypowo

Nietypowo- bo spoza branży szydełkowo - drucianej popełniłam takie oto sobie robótki:

na kołderkę 

niebieska serweteczka

I to się nazywa, że ja pracę magisterską piszę.....

wtorek, 30 stycznia 2007, olimpijskie

Polecane wpisy

  • Porządki na nowy rok

    Nowy Rok, postanowienia noworoczne, porządkowanie swoich spraw, żebyśmy w ten Nowy Rok weszli lepsi, bardziej systematyczni, uporządkowani, piękniejsi... I ja p

  • Kapelusik....

    powstał w tak zwanym "międzyczasie" (którego wcale nie mam ;) ) - wyjaśniałoby to czemu dzisiaj w pracy byłam kapkę niewyspana :)

  • Witam

    Witam wszystkich bardzo serdecznie - z lekkim poślizgiem pozwalam sobie i ja dołączyć. I od razu się chwalę- a co!!! z cyklu dzieła najnowsze: http://jalucille.

Komentarze
2007/01/30 21:12:48
Ale śliczny ten konik :) Ilekroć patrzę na krzyżyki sama nabieram na nie chęci... Może kiedyś. Serwetka też bardzo ładna.
pozdr.
-
2007/01/30 21:20:14
Ten konik- czy to kwadracik kołderkowy??
:)
A hardangerowa serweteczka po prostu fju fju, chylę czoła i podziwiam bo mi się to wydaje kosmiczną sztuką, jak do tej pory zbieram kursy tej techniki, patrzę, wzdycham i nie mam odwago spróbować.
-
2007/01/30 21:42:55
Hardangerowa serwetka to jeszcze jedna śliczna rzecz do której niewiadomo jak się zabrać. Podziwiam
Konik tyż cudny.
Pozdrawiam
-
2007/01/31 08:15:19
jaki śliczny konik. Tak bardzo bym chciała mieć troszkę cierpliwości do igły, bardzo podobają mi się obrazy xxx
-
2007/01/31 08:54:32
Piękny obrazek!
Hardangerowa serwetka - taka śliczna i ten kolor!
Podziwiam Twoja cierpliwość - kiedyś próbowałam techniki haftu przewlekanego i zrezygnowałam. Wszystkiego robić się nie da, ale nie mówię "nigdy". Teraz bedę podziewiać Ciebie i innych.
Pozdrawiam ciepło.
-
2007/02/01 17:47:39
Bardzo dziękuję za ciepłe opinie:))

Kasiu- tak to kwadracik
-
2007/02/01 22:32:49
Serwetka powalająca - dla mnie czarna magia. Jestem pełna podziwu! Ile się robi takie cudo?
-
2007/02/02 18:18:58
Ciekawą masz ta pracę :)
Konik jest po prostu cudny.
Pozdrawiam serdecznie
Gosia