Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
Blog > Komentarze do wpisu
Co Wy na to?

Myślimy z Gosią, aby założyć (do kompletu) blog wiosenny.

W związku z tym mam pomysł, aby nowy blog zaczął funkcjonować równocześnie z reaktywowaniem wielkanocnego.  
Niebawem podam informację, kiedy przejdziemy na wielkanocny.
Chcę go trochę zmienić na styl bloga zimowego, bo wydaje mi się, że ten sposób się sprawdził i całkiem fajnie działa.

Pomysł dotyczy również tego, na wielkanocnym umieszczałybyśmy notki dotyczące świątecznych robótek, zaś na blogu wiosennym prezentowałybyśmy pozostałe prace związane z tą porą roku.
Poza tym wiosenny byłby nadal aktywny po świętach, aż do momentu "przeprowadzki" na wakacyjny.

W ten sposób, w odpowiednim momencie mogłybyśmy korzystać (zamiennie)  z istniejących blogów sezonowych. 

Bardzo proszę o Wasze zdania na ten temat tutaj, a można też mailem na gazetowy.
Pozdrawiam ciepło.
splocik

piątek, 02 lutego 2007, olimpijskie

Polecane wpisy

  • Kodowanie zdjęć

    Przed umieszczeniem zdjęcia w zasobach bloga, proszę przeczytać notkę w zakładkach lub kliknąć TUTAJ . Pozostałe zasady dotyczące zdjęć są bez zmian.

  • Aktywne przez cały rok

    Wszystkie wspólne blogi od 13 czerwca 2007 roku są aktywne przez cały rok. Dlaczego? Ze względu na osoby rozsiane po świecie. Wczasie, gdy my (w Polsce) mamy w

  • Dwa blogi

    Zaczynamypisać notki na dwóch blogach. Tutaj nadal wpisujemy notki o robótkowaniu zimowym. Natomiast tematy związane z robótkami wielkanocnymi, wpisujemy na blo

Komentarze
2007/02/02 09:27:17
czy dobrze rozumiem, że w ten sposób stworzymy taką "uniwersalną bazę blogów" na każdą okazję i w zależności od pory będziemy korzystać z najodpowiedniejszego, np. jesienią znów wrócimy do bloga jesiennego zaczętego w 2006 roku? jesli tak, to jestem za. podoba mi sie też pomysł oddzielenia robótek wielkanocnych od robótek ogólnowiosennych
pozdrawiam
iza
-
2007/02/02 10:36:45
Tak! Właśnie o to chodzi! - aby nie tworzyć nowych blogów, tylko korzystać z istniejącego zaplecza i przenosić się po odpowiedniej notce informacyjnej, kierującej na dany blog.
Pozdrawiam ciepło.
-
2007/02/02 11:52:59
Jestem za,po co tworzyć tyle tego, tylko będzie dość miejsca na fotki? Tak pytam bo na pewno jest jakiś limit
-
2007/02/02 11:59:58
Jestem za - oddzielnie (kontunuacja) z robótkami świątecznymi, a oddzielnie ze wszelkimi wiosennymi sweterkami. Z tym, że może jeszcze na wiosenny trochę poczekać. W końcu u mnie za oknem zima w pełni.
Pozdrawiam
-
2007/02/02 12:19:58
Agniesia - Jeśli bedziemy przechodzić z jednego bloga na drugi, to limitu nam nie zabraknie, ponieważ każdy z nich ma swój limit i teraz jest dość spory.

Makneta - też tak myślę, że z wiosennym można poczekać np. do końca lutego, a przynajmniej do połowy. Natomiast wielkanocny postaram sie przygotowaćprzez weekend.

Pozdrawiam ciepło.
-
2007/02/02 18:15:14
Pomysł super, jestem za.
Na wiosenny blog to troszkę wcześnie, ale Wielkanocny jak najbardziej.
-
2007/02/04 20:26:53
Pomysł mi się podoba, jestem za!!!