Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
niedziela, 28 stycznia 2007
Teraz ja...
mogę się wreszcie pochwalić moimi nowymi pracami:
1. Sweterek pomarańczowy z golfem z włoczki zdobycznej za darmochę z lumpeksu, którą pokazywałam na jesiennym blogu. Zrobiony był już na święta bożonarodzeniowe, ale ze względu na to, że prym wiodły ozdoby świąteczne nie chciałam psuć nastroju. Sweterek zrobiłam siostrze i biedactwo nie ma go gdzie nosić bo zimą wiosennie.2. Czarny z lekkim półgolfem wydziergałam swemu kochanemu mężowi dlatego, że teraz dojeżdża do pracy pociągiem i będzie mu cieplutko :)
Może na zdjęciu nie widać efektu bo sweterek jest czarny dlatego poniżej zamieszczam link do zdjęcia oryginału.

W tak zwanym międzyczasie przerobiłam od podstaw to bolerko ponieważ okazało się że był za szczupłe.

Teraz na warsztacie golf dla koleżanki i bluzeczka w szpic z angorki na zamówienie
20:51, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (8) »
piątek, 22 grudnia 2006
Piękne są
Piękne są wasze gwiazdeczki, aniołki i przeróżne ozdoby. Mnie także ogarnęła ta przemiła mania i wydziergałam troszke ozdob, ale ubieram choinkę dopiero w Wigilię , wtedy zrobie fotkę i będę sie mogła nią pochwalić.


W te nadchodzące święta życze wam kochane wszystkiego co naj, miłej rodzinnej atmosfery i dużo dużo włóczki pod choinką, no i wielkich zasp ze śniegu :)
13:45, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (2) »