Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
wtorek, 13 lutego 2007
jestem po przeprowadzce

I jeszcze nie rozpakowałam i nie poustawiałam wszystkiego. Od 2 dni mam internet i musiałam zobaczyć co u wszystkich słychać. Robicie przepiękne rzeczy w dalszym czasie, czyli jak zawsze zwarte i gotowe. Ja nie wiem kiedy będę miała siłę złapać druty czy szydełko.  Moim podstawowym zadaniem jest teraz gonienie pyłu po cekolowaniu, skrobaniu, wierceniu. W związku z tym, iz do szkoły nie jest tak blisko jak w poprzednim miejscu stałam się uzależniona od przywożenia i zawożenia dziatwy do szkoły.

pozdrowienia dla wszystkich

apsik1

21:41, olimpijskie , Apsik1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 grudnia 2006
????????????

Nie mam jakoś czasu na dokończenie robótek i na zrobienie zdjęć. Obiecuję, że się poprawię.

Kuchnia prawie skończona, to prawie i jeszcze wcześniejsze problemy dobijają mnie. Ciężko jest tłumaczyć montażystom wszystko przez telefon, że ta szafka która na rysunku jest numerem tym a tym ma wyglądać tak, a nie jak oni ją sobie wyobrażają.

apsik1

09:40, olimpijskie , Apsik1
Link Komentarze (2) »