Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
poniedziałek, 15 stycznia 2007
W końcu zrobiłam fotki

Moje dzieła wieksze i mniejsze

1. Sweter kopertowy, zielony wykonany z moheru wg mojego pomysłu, zdjęcie wyszło jakis blade w rzeczywistosci bardziej zielony

2. Bluzka ciemna czekolada, bardzo prosta jedyna ozdoba to atłasowa pasmanteria przy rękawach i w pasie

3. Ostatnie dzieło :-) kapcie dla Tośki

4. Teraz robię czerwone bolerko, którym pochwale sie już niedługo

Pozdrawiam

Balbi_100 

09:01, olimpijskie , Balbi_100
Link Komentarze (6) »
wtorek, 09 stycznia 2007
Poźno, ale też zgłaszam się do zimowego robotkowania....

nawet skończyłam juz kilka dzieł, dziś zrobię fotki i uzupełnie wpis o zdjęcia. Ostatnio mam problem z wykańczaniem swoich robótek, robie coś i brakuje mi pary na zszycie, jestem niecierpiwa, marzę o kolejnej robótce i zaczynam nową, a stara czeka w na swoje dni. Chyba złożę noworoczne postanowienie  nic nowego dopóki nie skończe poprzedniego.

Balbi_100

15:04, olimpijskie , Balbi_100
Link Komentarze (2) »