Zapraszamy do wspólnego, zimowego robótkowania. Nic nie zastąpi pary drutów bądź szydełka, kłębka włóczki i kubka goracej herbaty, kawy lub kakao, gdy za oknem piękny, biały śnieg lub wstrętna plucha, a temperatura na pewno poniżej zera. Zima jest właściwą porą roku, gdy z ochotą założymy wszelkie stworzone przez nas swetry, kurtki, czapki, szale, rękawiczki... Zaś obdarowani naszymi dziełami bliscy, zapewne ucieszą się z prezentów - bo zima, to czas na prezenty pod choinkę - serwetek dla mamy i cioci, okrycia na głowę, ręce i szyję dla bliskich sercu, przyjaciół i dzieci. To także czas na choinkowe ozdoby - szydełkowe aniołki, bombeczki, dzwoneczki, gwiazdeczki i inne drobiazgi. To jednak przede wszystkim czas, który powinniśmy choć trochę przeznaczyć na relaks, odpoczynek podczas Świąt czy ferii zimowych, a robótkowanie jest najlepsze, bo to twórcza forma terapii.
poniedziałek, 04 grudnia 2006
Jestem :-)

Na jesiennym blogu byłam zwłaszcza w ostatnim okresie mało aktywna, czego bardzo żałuję :-( Proszę o usprawiedliwienie :-)

Mam nadzieję, że zimową porą pójdzie mi lepiej... Dodam tylko, że zmobilizowałyście mnie dziewczyny nieziemsko i zrobiłam, jak na mnie, "mnóstwo" rzeczy, choć nie miałam możliwości, żeby je pokazać...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że już niedługo będę się mogła i tu czymś pochwalić.

09:48, olimpijskie , Zagatka
Link Komentarze (2) »